zahradní nábytek - Toskánský nábytek Abitare in Armonia

Léto se pomalu přibližuje, ovoce a květiny jsou vysazené, bazén napuštěn a vzniká poslední otázka – vhodný zahradní nábytek. Výběr zahradního nábytku záleží na několika okolnostech – design, materiál, cena. Rádi Vám s výběrem pomůžeme, navíc teď máte jedinečnou možnost nakupovat dva týdny za nejlepší ceny ve městě!

Do altánu nebo pod přístřešek se skvěle hodí dřevěný zahradní nábytek, dostatečně těžký a bytelný, aby obstál ve zkoušce časem. Pokud ho však chcete používat i v nezastřešených prostorách zahrady tak, aby odolal i dešti, je třeba pečlivě volit materiál, ze kterého je nábytek vyroben, včetně povrchové úpravy. Ideální je tvrdé dřevo jako dub a buk, perfektně se hodí například teak díky své odolnosti vůči vodě. Nezapomeňte na povrchovou úpravu proti vodě. Pokud není dřevěný zahradní nábytek opatřen ochranou proti vlhkosti, je dobré ho dodatečně nalakovat.

Umělý ratan je nejuniverzálnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku, jelikož nepodléhá působení povětrnostních podmínek, horka ani chladu, a při nečekaném dešti není třeba ho sklízet. Díky nízké hmotnosti se zahradní nábytek z umělého ratanu velmi snadno přenáší. Základem zahradního nábytku Abitare in Armonia je kvalitní pevná hliníková konstrukce. Umělý ratan, který používáme pro jeho výrobu, je plně recyklovatelný a velice příjemný na dotek.

Polštáře, které dodáváme k zahradnímu nábytku, jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu. Po krátké letní bouřce tak stačí polštáře jen nechat okapat.

Náš zahradní nábytek z umělého ratanu Vám bude sloužit věky.

Protože Vás máme rádi, rozšiřujeme svou nabídku a v následujícím měsíci představíme zcela nové nábytkové skvosty. Abychom měli kam to vše dát, připravili jsme dvoutýdenní výprodej stylového toskánského nábytku se slevami ve výši 30%50%.
Takže pokud jste zatím neměli důvod zastavit se v showroomu v Italské 5 na Pražských Vinohradech, teď už ho máte.

Zpět


csenru

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter

PDF katalog
Facebook Abitare in Armonia Pinterest Abitare in Armonia Instagram Abitare