tipy pro krásnější domov - Toskánský nábytek Abitare in Armonia

Měníte design bytu, zařizujete nově interiér, nebo jen hledáte nadčasový jídelní stůl, jedinečný konferenční stolek či masivní komodu?

Abitare in Armonia vyrábí stylový toskánský nábytek v malých sériích, z tradičních i exotických druhů dřeva, s širokou možností úprav rozměrů i povrchů dle přání zákazníka.

Navíc teď máte jedinečnou možnost nakupovat dva týdny za nejlepší ceny ve městě.

Jídelní stoly od Abitare in Armonia se vyznačují svou dlouhověkostí, elegantním designem a materiály. Velkou zajímavostí je použití starého dřeva pro výrobu desek stolů. Odborníci této značky vyhledávají staré dřevo po celém světě, aby mu následně vdechli nový život. Takové dřevo se nejdříve čistí, řeže na tenké desky a následně lepí speciální technologií tak, aby již nebylo třeba další povrchové úpravy, aby se stůl v průběhu používání nekroutil, nevysychal, a vydržel věky. V nabídce naleznete jak pevné, tak rozkládací jídelní stoly pro velkou rodinu.

Konferenční stolek může být duší salónku nebo čtecího koutku, a ten svůj bez pochyb najdete ve studiu této tradiční Toskánské značky. Nehledě na to, jestli souzníte s industriálním nebo antickým stylem. V showroomu si svou kávu můžete odložit třeba na konferenční stolek v designu starožitné truhly, hlavice antického sloupu, na desku z růžového mramoru nebo starožitné dveře.

V ideálním domově má vše své místo. Pokud Vás také unavují rozměrné hranaté skříně a šatníky s nevzhlednými posuvnými dveřmi, nabízíme snadnou pomoc. Komoda klasického elegantního designu na první pohled zaujme pozornost, podtrhne osobitost interiéru a hlavně pojme velké množství oblečení. Při návrhu nábytku myslí v Abitare in Armonia nejen na design, ale i perfektní funkčnost. Absolutní samozřejmostí jsou například tiché pojezdy pro lehký pohyb zásuvek.

Protože Vás máme rádi, rozšiřujeme svou nabídku a v následujícím měsíci představíme zcela nové nábytkové skvosty. Abychom měli kam to vše dát, připravili jsme dvoutýdenní výprodej stylového toskánského nábytku se slevami ve výši 30%50%.
Takže pokud jste zatím neměli důvod zastavit se v showroomu v Italské 5 na Pražských Vinohradech, teď už ho máte.

Zpět


csenru

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter

PDF katalog
Facebook Abitare in Armonia Pinterest Abitare in Armonia Instagram Abitare