Doma je tam, kde jste sami sebou.

Rádi byste měli v bytě oázu plnou květin, nebo chcete vystavit všechny suvenýry z dovolených, oblíbenou vázu, či fotografie rodiny a potřebujete ten správný stolek? Zaslouží si Vaše vzpomínky speciální místo? Tradiční nábytková značka Abitare in Armonia nabízí stylový ručně vyráběný toskánský nábytek, který skvěle padne každému interiéru a pohladí na duši.

Každý retro fanoušek jistě ocení nápaditý vzhled stolku v zajímavém designu starého kufru. Stabilní díky kovovým nohám, bude tento doplněk slušet Vašemu domovu dlouhá léta. Kvalitní materiály, dokonalá ruční řemeslná práce a Italský cit pro design jsou hlavními hodnotami Abitare in Armonia. Praktická zásuvka navíc nabízí dostatečný úložný prostor pro Vaše drobnosti.

Hledáte-li něco opravdu výjimečného, zajděte se podívat do Studia toskánského nábytku v Italské ulici 5 na Pražských Vinohradech. Kromě nekonečného množství inspirace tam najdete výjimečné originální kousky, jako například dřevěné kolony v designu antických sloupů. Navíc ručně vyřezávané z pečlivě vybraného masivního dřeva. Pro ty co se zamilovali do přirozeného vzhledu přírodního dřeva máme dobrou zprávu. Libovolný z designů Abitare in Armonia pro Vás rádi vyrobí, třeba ze starožitného dřeva.

Pod luční kvítí patří jedině ten správný stolek v toskánském country stylu. Příjemné pastelové tóny matné křídové barvy jsou nápadité, nevtíravé a lahodí oku. Vyrobený z kvalitního dubového dřeva, bude tento stolek sloužit věky.

Těšíme se na Vás v Italské 5!

Aby Vám nic neuniklo, sledujte nás na sociálních sítích!

Zpět


csenru

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter

PDF katalog
Facebook Abitare in Armonia Pinterest Abitare in Armonia Instagram Abitare