dobré každé ráno

Také ráno ve spěchu zakopáváte, hledáte všude po bytě klíče od auta, telefon, peněženku, drobné, sluneční brýle a všechny možné nezbytnosti? Stal se stress Vašim ranním rituálem?

Uspořádejte svůj malý osobní chaos, který denně nosíte po kapsách tak, abyste mohli každé ráno vyjít s úsměvem, včas, a třeba i stihli si vzít na rohu svou čerstvou ranní kávu. Odkládací stolek Abitare in Armonia bude navždy hrdinou každého dne a ušetří spoustu nervů. Hlavně po ránu.

Tradiční italská nábytková značka Abitare in Armonia, inspirovaná nestárnoucí krásou dní minulých, dováží do Čech ty nejhezčí kousky klasického Toskánského nábytku. Každý stolek je inspirován jiným historickým obdobím či uměleckým slohem, množství designů je tudíž nepřeberné.

Pokud jste velký nepořádník, pak Vám skvěle poslouží elegantní odkládací stolek se zásuvkou a dvířky, do kterého se vejde velká spousta drobností.

Pokud si chcete ručně vyráběný toskánský nábytek Abitare in Armonia osahat, prohlédnout širší nabídku a dát si dobrou kávu, těšíme se na Vás v Italské ulici 5.

Více Toskánské inspirace zde: https://www.pinterest.com/abitarearmonia/

Zpět


csenru

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter

PDF katalog
Facebook Abitare in Armonia Pinterest Abitare in Armonia Instagram Abitare